Formularz ten pozwoli Ci w prosty sposób dokonać rezerwacji miejsca w naszej szkole. Podaj nam swoje dane i w kilku prostych krokach stań się słuchaczem szkoły.
Twoje dane ...
imię
nazwisko
nr telefonu

(jeśli podajesz nr tel, stacjonarnego pamiętaj o nr kierunkowym)

adres email
Zgoda na przetwarzanie danych odobowych.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Origin Szkoła Opiekunów Medycznych jako administratorów danych, w zakresie podanym w formularzu zgłoszeniowym a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno - marketingowych oraz przekazywanie swoich danych osobowych innym podmiotom w celach marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie. Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie na podane przez siebie dane kontaktowe informacji handlowych przesyłanych przez Origin Szkoła Opiekunów Medycznych oraz przekazywanie swoich danych osobowych innym podmiotom w celach marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204). Zgoda ma charakter dobrowolny i może być odwołana w każdym czasie.
Kliknięcie jednego z trzech poniższych przycisków (Konstancin/Olsztyn/Opole) jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca w aktualnie trwającym procesie rekrutacji do naszej szkoły. Jnformacje podsumowujące proces elektronicznej rekrutacji zostaną przesłane na adres poczty elektronicznej, podany podczas rejestracji.
Wybierz placówkę w której podejmiesz nauke i kliknij odpowieni guzik ...