APARTAMENTY ORIGIN REVITAL
ANKIETA

Widok Mechelinki

Zapraszamy do wypełnienia ankiety sondażowej dotyczącej Apartamentów ReVital

Położenie i otoczenie Apartamentów Origin ReVital Mechelinki

Apartamenty ReVital Mechelinki będą częścią kompleksu Centrum Origin ReVital Mechelinki, położonego, w starej kaszubskiej wiosce rybackiej pod Gdynią, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Mechelińskie Łąki. Do największych atutów Mechelinek zaliczyć można urocze molo spacerowe położone 250 metrów od kompleksu Origin oraz niewielką przystań rybacką, gdzie w sezonie każdego  ranka można kupić świeżo złowione ryby. Tylko 180 m dzieli kompleks od piaszczystej plaży, którą można udać się do słynącej z dobrych warunków do windsurfingu Rewy, albo w kierunku wysokiego Klifu Mechelinki, oferującego doskonały widok na Zatokę Gdańską, Rewę, Juratę, Jastarnię i Hel. W Mechelinkach nie brakuje ścieżek rowerowych i spacerowych. W pobliżu centrum znajdują się: sklep spożywczy, apteka, bankomat, kościół (1,5 km), szpital (9 km), szkoła podstawowa oraz odległy o kilkadziesiąt metrów przystanek autobusowy komunikacji miejskiej. Czas dojazdu do Dworca Gdynia Główna wynosi tylko ok. 30 minut.

ABY OTRZYMAĆ BROSZURĘ ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI I MOŻLIWOŚĆ REZERWCJI WYBRANEGO LOKALU W PRZEDSPRZEDAŻY PROSIMY O POZOSTAWIENIE ADRESU E-MAIL
ANKIETA
1. Prosimy zaznaczyć w odpowiednim okienku (skali od 1 do 5), jaka jest dla Pana(i) istotność każdego z atrybutów oferty? 1 - mało istotne 5 - bardzo istotne
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy
tel. +48 505 626 856 | e-mail: SMSMechelinki@originpolska.com lub o pozostawienie swojego adresu e-mail:
Dziękujemy
Zespół Origin
ORIGIN Polska
ul. Hajoty 49
01-821 Warszawa
tel. +48 (22) 279 49 00

Copyright 2019 | All Rights Reserved – Projekt i wykonanie Origin Polska

Bezpłatna subskrypcja Magazynu New Life

Nowi subskrybenci otrzymują dostep do numerów archiwalnych
Magazynu New Life w wiadomości powitalnej!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ORIGIN Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty grupy Origin, którym dane są poowierzone w celu obsługi i realizacji usług. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Kontakt: odo@originpolska.com. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Rezygnacja z prenumeraty

Można zrezygnować z prenumeraty w każdej chwili zmieniając swój profil subskrybenta w otrzymanym od nas mailu z magazynem. W swoim profilu można anulować subskrypcję, bądź zmienić adres e-mail do prenumeraty.