ARTICLES
WRITTEN BY
OUR EXPERTS

porady zdrowotne dla seniorów

Nowy styl życia

Na samą myśl przechodzą ciarki

Na samą myśl przechodzą Cię ciarki, jest Ci zimno, myślisz że to fanaberia, a przed oczami masz perspektywę zapalenie płuc? Krioterapia to sposób leczenia poprzez poddawanie organizmu ludzkiego skrajnie niskim temperaturom: od -120 do nawet -160 st. C. Można stosować ją ogólnie lub jedynie miejscowo. Zabieg trwa od 2 do 3 minut i może być przeprowadzany jednorazowo bądź w seriach po 10 – 14 powtórzeń (maksymalnie dwa razy dziennie). W medycynie krioterapia bywa wykorzystywana jako metoda leczenia zapalenia stawów, naderwań ścięgien czy mięśni oraz w zwalczaniu przewlekłego i patologicznego bólu. Chętnie sięga po nią zwłaszcza medycyna sportowa. Zaledwie kilka lat temu zalety krioterapi docenili także lekarze dermatolodzy i kosmetolodzy…

Czytaj więcej...
Wegetarianizm

Wegetarianizm

Specjaliści od lat debatują na temat diety wegetariańskiej, a konkluzje wciąż nie są jednoznaczne. Entuzjaści chwalą jej wspaniały wpływ na zdrowie, sceptycy dowodzą, że wegetarianie wcale nie żyją dłużej lub zdrowiej. Temat ten nabiera też nowego wymiaru w dobie Coronawirusa.

Czytaj więcej...
ReVital program rehabilitacji senioralnej warszawa

Hur Smartouch – trening obwodowy

Urządzenia HUR SmartTouch to idealna kombinacja pneumatycznego sprzętu treningowego i komputerowego systemu operacyjnego, zaprojektowanych z myślą o niezwykle szerokim gronie odbiorców – od pacjentów wymagających rehabilitacji, poprzez seniorów, po wszystkich tych, którzy pragną świadomie i pod fachowym nadzorem zadbać o swoje zdrowie i sprawność, ich poprawę i utrzymanie na dobrym poziomie przez długie lata.

Czytaj więcej...

ORIGIN Polska
ul. Hajoty 49
01-821 Warszawa
tel. +48 (22) 279 49 00

Copyright 2019 | All Rights Reserved – Design By Originpolska.com

Bezpłatna subskrypcja Magazynu New Life

Nowi subskrybenci otrzymują dostep do numerów archiwalnych
Magazynu New Life w wiadomości powitalnej!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ORIGIN Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty grupy Origin, którym dane są poowierzone w celu obsługi i realizacji usług. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Kontakt: odo@originpolska.com. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Rezygnacja z prenumeraty

Można zrezygnować z prenumeraty w każdej chwili zmieniając swój profil subskrybenta w otrzymanym od nas mailu z magazynem. W swoim profilu można anulować subskrypcję, bądź zmienić adres e-mail do prenumeraty.