News

ORIGIN NA WROCŁAWSKICH DNIACH ALZHEIMEROWSKICH
OTWARCIE CENTRUM - 1 WRZEŚNIA 2018
NAJNOWOCZEŚNIEJSZY OŚRODEK TEGO TYPU W POLSCE

Szanowni Państwo,

dniach 20-21 kwietnia odbyły się doroczne Wrocławskie Dni Alzheimerowskie, najważniejsza w Polsce konferencja naukowa poświęcona chorobie Alzheimera, z udziałem prelegentów z kilku krajów.
Wśród wystawców była również Origin Polska z prezentacją Centrum Origin Otwock. Nasz obiekt stał się przedmiotem bardzo dużego zainteresowania, które najprawdopodobniej zaowocuje dwustronnymi porozumieniami z kilkoma firmami farmaceutycznymi. Klienci Origin, którzy zakwalifikują się do planowanych projektów badawczych, będą mieli możliwość uczestniczenia w badaniach klinicznych służących pracom nad najnowszymi metodami leczenia.

Planowany w naszym obiekcie program opieki MemoryCare oraz bardzo wysokie standardy budynku spotkały się z uznaniem ze strony uczestników konferencji: lekarzy, naukowców oraz przedstawicieli kilku instytucji, w tym organizatorów WDA, którzy wyrazili chęć kierowania do naszego Centrum swoich pacjentów.

Najbliższe miesiące przyniosą wiele działań Origin zmierzających do pozyskania jak największej liczby klientów.

Nasza obecność we Wrocławiu, (na zdjęciu przedstawicielki Origin, Małgorzata Durka i Hanna Przybylska oraz prof. Tadeusz Parnowski, dyrektor programu opieki demencyjnej w Origin) oraz na targach w Sosnowcu i Wiśle (na zdjęciach rollupy Origin Polska na stoisku BTL), to dopiero początek planowanych działań marketingowo-sprzedażowych.