OUR TEAM
IS THE FOUNDATION
OF OUR COMMUNITY

Kariera w Origin Polska

Uważamy członków naszego zespołu za integralną część naszej społeczności. Origin tworzy wyjątkowe miejsca do pracy oraz do życia naszych pacjentów. Jako pracodawca kładziemy duży nacisk na tworzenie zdrowego środowiska i kultury pracy, dzięki czemu nasi pracownicy czują się spełnieni. Wszystko to wpływa na ich lepsze samopoczucie i jeszcze lepsze wykonywanie swojej pracy, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Poczuj różnicę

innowacyjna rehabilitacja i opieka senioralna Origin
Każdy z członków naszego zespołu posiada pasję do pomagania oraz opieki jak nikt inny. Wybieramy osoby, które są graczami zespołowymi, świetnie współpracują z ludźmi i uwielbiają pracować w przyjemnym i satysfakcjonującym środowisku. Członkowie naszego zespołu każdego dnia starają się zmieniać życie naszych pacjentów. Nazywamy to Origin DNA ™.

Wierzymy, że inwestowanie w nasz zespół przynosi obopólną korzyść. Dzięki programom mającym pomóc umysłowi, ciału i duchowi,
nasi pracownicy mogą się rozwijać i z satysfakcją pełnić swoją rolę w zespole.

Benefity pracy w Origin Polska

Wyjątkowe środowisko pracy

Dzięki wzajemnemu wsparciu i szacunkowi, nasza jedyna w swoim rodzaju społeczność tworzy wyjątkowe miejsca pracy. Nasze motto: „każdy członek zespołu jest najważniejszy”. Poprzez nasze działania łączymy wszystkich członków zespołu i zapewniając im poczucie przynależności.

Rozwój zawodowy

Pomagamy rozwijać się naszym
pracownikom poprzez program
Akademii Origin. Wzajemnie odkrywamy swoje umiejętności i talenty, które przynoszą satysfakcję w pełnieniu swojej roli w zespole.

Dodatkowe korzyści

Naszym pracownikom zapewniamy obiady w atrakcyjnych cenach, możliwość korzystania z wszelkich urządzeń rehabilitacyjnych po godzinach pracy oraz zniżki na usługi naszych lekarzy i specjalistów.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu

Opiekun Medyczny

Fizjoterapeuta

Pielęgniarka

Neurologopeda

Neuropsycholog

Dołącz do nas!

ORIGIN Polska
ul. Hajoty 49
01-821 Warszawa
tel. +48 (22) 279 49 00

Copyright 2019 | All Rights Reserved – Design By Originpolska.com

Bezpłatna subskrypcja Magazynu New Life

Nowi subskrybenci otrzymują dostep do numerów archiwalnych
Magazynu New Life w wiadomości powitalnej!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ORIGIN Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty grupy Origin, którym dane są poowierzone w celu obsługi i realizacji usług. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Kontakt: odo@originpolska.com. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Rezygnacja z prenumeraty

Można zrezygnować z prenumeraty w każdej chwili zmieniając swój profil subskrybenta w otrzymanym od nas mailu z magazynem. W swoim profilu można anulować subskrypcję, bądź zmienić adres e-mail do prenumeraty.