OUR TEAM
IS THE FOUNDATION
OF OUR COMMUNITY

Kariera w Origin Polska

Uważamy członków naszego zespołu za integralną część naszej społeczności. Origin tworzy wyjątkowe miejsca do pracy oraz do życia naszych pacjentów. Jako pracodawca kładziemy duży nacisk na tworzenie zdrowego środowiska i kultury pracy, dzięki czemu nasi pracownicy czują się spełnieni. Wszystko to wpływa na ich lepsze samopoczucie i jeszcze lepsze wykonywanie swojej pracy, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Poczuj różnicę

innowacyjna rehabilitacja i opieka senioralna Origin
Każdy z członków naszego zespołu posiada pasję do pomagania oraz opieki jak nikt inny. Wybieramy osoby, które są graczami zespołowymi, świetnie współpracują z ludźmi i uwielbiają pracować w przyjemnym i satysfakcjonującym środowisku. Członkowie naszego zespołu każdego dnia starają się zmieniać życie naszych pacjentów. Nazywamy to Origin DNA ™.

Wierzymy, że inwestowanie w nasz zespół przynosi obopólną korzyść. Dzięki programom mającym pomóc umysłowi, ciału i duchowi,
nasi pracownicy mogą się rozwijać i z satysfakcją pełnić swoją rolę w zespole.

Benefity pracy w Origin Polska

Wyjątkowe środowisko pracy

Dzięki wzajemnemu wsparciu i szacunkowi, nasza jedyna w swoim rodzaju społeczność tworzy wyjątkowe miejsca pracy. Nasze motto: „każdy członek zespołu jest najważniejszy”. Poprzez nasze działania łączymy wszystkich członków zespołu i zapewniając im poczucie przynależności.

Rozwój zawodowy

Pomagamy rozwijać się naszym
pracownikom poprzez program
Akademii Origin. Wzajemnie odkrywamy swoje umiejętności i talenty, które przynoszą satysfakcję w pełnieniu swojej roli w zespole.

Dodatkowe korzyści

Naszym pracownikom zapewniamy obiady w atrakcyjnych cenach, możliwość korzystania z wszelkich urządzeń rehabilitacyjnych po godzinach pracy oraz zniżki na usługi naszych lekarzy i specjalistów.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu

Opiekun Medyczny

Fizjoterapeuta

Pielęgniarka

Neurologopeda

Neuropsycholog

Dołącz do nas!

Center Origin Otwock
ul. Bernardyńska 13-15
05-400 Otwock

Center Origin Kraków
ul. Osiedle Młodości 10
31-908 Kraków – Nowa Huta

Copyright 2019 | All Rights Reserved
Design By Originpolska.com