Najwyższej klasy
rehabilitacja
z wykorzystaniem
najnowocześniejszych
urządzeń robotycznych
Rehabilitacja robotyczna
Rehabilitacja robotyczna
kOMPLEKSOWA
opieka nad osobami
starszymi oparta o
kanadyjskie standardy
Opieka prowadzona jest w specjalnie wydzielonej części obiektu, podzielonej na kilkunastoosobowe klastry, każdy z własną świetlicą i zapleczem pielęgniarskim.
Opieka prowadzona jest w specjalnie wydzielonej części obiektu, podzielonej na kilkunastoosobowe klastry, każdy z własną świetlicą i zapleczem pielęgniarskim.
Wyjątkowy
program aktywizacji
połączony z szeregiem
zabiegów zdrowotnych
ORIGIN ReVital to kompleksowy program aktywizacji, połączony z szeregiem zabiegów zdrowotnych i zajęć indywidualnych.
ORIGIN ReVital to kompleksowy program aktywizacji, połączony z szeregiem zabiegów zdrowotnych i zajęć indywidualnych.
Zdrowie
naszych pacjentów
jest naszym
priorytetem
Zdrowie naszych pacjentów jest priorytetem.
Zdrowie naszych pacjentów jest priorytetem.
KOMUNIKAT 1
previous arrow
next arrow
Slider

W naszych ośrodkach ORIGIN świadczymy usługi

Rehabilitacja neurologiczna Otwock

Odzyskaj pełną sprawność dzięki kompleksowej­ rehabilitacji, do której wykorzystujemy nowoczesne metody oraz unikalny sprzęt specjalistyczny. Nasze centrum to zarówno ośrodek rehabilitacji po udarze, po wybudzeniach ze śpiączki oraz urazach powypadkowych.

Program kompleksowej pomocy w demencji spowodowanej chorobą Alzheimera i innymi chorobami mózgu.

Zadbamy o Twojego bliskiego otaczając go troskliwą  opieką, tak aby czuł  się bezpieczny oraz szczęśliwy. Nasze centrum to prywatny dom opieki specjalizujący się w opiece nad osobami z demencją – w szczególności z chorobą Alzheimera oraz chorobą Parkinsona.

ORIGIN ReVital to kompleksowy program aktywizacji, połączony z szeregiem zabiegów zdrowotnych i zajęć indywidualnych.

Bądź aktywny i samodzielny jak najdłużej. Pomoże Ci w tym nasz program Origin Revital. W ramach programu oferujemy pobyty rehabilitacyjne dla osób w wieku 50+ mające na celu rewitalizację oraz odnowę organizmu.

Zdrowie naszych pacjentów jest naszym priorytetem.

Skorzystaj z konsultacji naszych lekarzy specjalistów wygodnie w jednym miejscu. Posiadamy poradnie: neurologiczną, neurologopedyczną, neuropsychologiczną, ortopedyczną, rehabilitacyjną, psychogeriatryczną, psychiatryczną, kardiologiczną, internistyczną.

Nasz standard opieki i rehabilitacji

Play Video

Firma Origin w Kanadzie przez lata budowała swój wizerunek, zdobywając prestiż jako lider w swojej branży. Stworzyła wzór, który stał się inspiracją dla nas wszystkich w Origin Polska.
Chciałbym, aby naszą firmę kojarzono z najwyższymi standardami, kompetencją, uczciwością, kreatywnością i odwagą w podejmowaniu wyzwań, a nas, jej pracowników, z profesjonalizmem, empatią i troską o innych.

„Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji.”

Kristof Jacunski współzałożyciel i dyrektor zarządzający Origin Polska

Ośrodek rehabilitacji po udarze

W naszych Centrach oferujemy kompleksową rehabilitację neurologiczną w tym po udarze mózgu, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz pomocy najlepszych specjalistów – rehabilitantów, neurologów, neuropsychologów, neurologopedy, ortopedy, terapeutów zajęciowych.
Wiemy jak ważne jest kompleksowe działanie, dlatego cały nasz zespół wspiera naszych pacjentów w odzyskaniu sprawności.

Ośrodek rehabilitacji po udarze

Prywatny dom opieki nad osobami starszymi

Dom opieki nad osobami starszymi

W Centrum Origin Otwock oferujemy wyjątkowy program opieki nad osobami dotkniętymi demencją, w tym chorobą Alzheimera, osobami z chorobą Parkinsona oraz osobami o ograniczonej samodzielności. Z myślą o tych osobach przygotowaliśmy program Memory Care opierający się o nasze wieloletnie kanadyjskie doświadczenie. Nasi podopieczni znajdują się pod fachową opieką pieleniarek, opiekunek oraz terapeutów zajęciowych, którzy dbają o ich zdrowie, aktywność i dobre samopoczucie każdego dnia.

Dlaczego klienci wybierają nasze ośrodki rehabilitacyjne?

Profesjonalna kadra medyczna

Robotyczny sprzęt i nowatorskie metody rehabilitacji

Specjalistyczna terapia pourazowa

Indywidualne podejście w powrocie do zdrowia

Holistyczna opieka nad pacjentami 

Supernowoczesna architektura terapeutyczna

Przywracamy samodzielność
i podnosimy
jakość życia pacjentów

“Możemy stwierdzić iż dzięki zajęciom, terapii i rehabilitacji „stanęła na nogi” zarówno pod względem fizycznym jaki i psychicznym.”
Mówiąc w kilku słowach jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu cioci w Centrum Origin Otwock. Uważam, że był to jak najbardziej trafny wybór. Ciocia przebywa w obiekcie od połowy maja tego roku. Możemy stwierdzić iż dzięki zajęciom, terapii i rehabilitacji „stanęła na nogi” zarówno pod względem fizycznym jaki i psychicznym. Po tych kilku miesiącach w ośrodku widzimy niesamowity progres w kontaktach z cioci z otoczeniem. Mam wrażenie, że jest jej znacznie łatwiej porozumieć się z otaczającym ją światem. A i nam ułatwiło to kontakt. Oczywiście mamy świadomość, iż choroba nie zniknie całkiem. Ale będziemy walczyć o każdy drobny krok jaki zrobi ciocia w stronę poprawy.
Agnieszka Wołowiec
“Z czystym sercem polecam Centrum Origin Otwock wszystkim zmagających się z podobnym problemem.”
Pobyt mojej Mamy w Ośrodku Origin był bardzo potrzebny – dał jej zastrzyk energii i dozę optymizmu. Ceniłem sobie możliwość regularnego kontaktu z personelem placówki, który słuchał uważnie uwag, próśb i starał się je uwzględniać. W ośrodku pracują życzliwi ludzie czego doświadczaliśmy na co dzień poprzez wysoką kulturę obsługi i fachową pomoc. Leczenie afazji jest procesem trudnym i długotrwałym, a mimo to pobyt w Ośrodku Origin pomógł Mamie. Z czystym sercem polecam Centrum Origin Otwock wszystkim zmagających się z podobnym problemem.
Artur Michalski
“W związku z tym dużą wagę przywiązujemy do jakości opieki nad chorymi. W przypadku Origin Otwock wszystko jest na najwyższym poziomie.”
Jesteśmy nietypowymi klientami, ponieważ działamy w podobnej branży (opieka nad pacjentami obłożnie chorymi). W związku z tym dużą wagę przywiązujemy do jakości opieki nad chorymi. W przypadku Origin Otwock wszystko jest na najwyższym poziomie. Dziękuję za wkładane przez Państwa – opiekunów, pielęgniarki, lekarzy oraz cały pozostały personel Ośrodka Origin – serce i wysiłek aby stworzyć starszym, często poważnie chorym lub niesprawnym osobom jak najlepsze warunki. Cudownie, że palcówki tego rodzaju pojawiają się na mapie Mazowsza. Bardzo dobra placówka. Szczerze polecam.
Grażyna Wójcik
“Indywidualne podejście do każdego pacjenta, oraz szukanie optymalnych rozwiązań w rehabilitacji to wizytówka tego miejsca.”
Jak wiadomo to ludzie tworzą miejsca. Dlatego Centrum Origin Otwock jest doskonałym miejscem pełnym niepowtarzalnej atmosfery. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, oraz szukanie optymalnych rozwiązań w rehabilitacji to wizytówka tego miejsca. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niesamowitych efektów podczas terapii. I mogę to potwierdzić na przykładzie Sylwii, która zaskakuje nas postępami jakie poczyniła podczas pobytu w Centrum Origin w Otwocku.
Jacek Sławomir Król
Previous
Next

Wybierz ośrodek Origin dla siebie

<!-- function showDiv(select) { if(select.value == 1) { document.getElementById('hidden_div').style.display = "block"; document.getElementById('show_div').style.display = "none"; } else { document.getElementById('hidden_div').style.display = "none"; document.getElementById('show_div').style.display = "block"; } } #show_div { display: block; } #hidden_div { display: none; } #test { font-family: 'Raleway', sans-serif; padding: 15px; border: 2px solid #000; color: #1e295c; } #center_choose { text-align: right; } @media only screen and (max-width:475px) { #center_choose { text-align: center; } }
Centrum Origin Otwock Centrum Origin Kraków
-->

Centrum Origin Otwock

Adres:

ul. Bernardyńska 13-15 | 05-400 Otwock

Biuro Obsługi Klienta czynne
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 19.00
sobota – niedziela 10.00 – 16.00

Centrum Origin Kraków

Adres:

ul. Osiedle Młodości 10 | 31-908 Kraków – Nowa Huta

W fazie renowacji – Otwarcie w maju 2020.

Poznaj naszych ekspertów medycznych

Ważni są dla nas ludzie. To z nimi i dla nich tworzymy wyjątkowe miejsca jakimi są nasze Centra.

dr Rafał Trąbka
dr Rafał Trąbkadyrektor ds. rehabilitacji
Read More
dr Ryszard Kierasiński
dr Ryszard Kierasińskiortopeda
Read More
mgr Mariusz Dorot
mgr Mariusz Dorotgerontopsychomotoryk
Read More
mgr Elżbieta Włodarska
mgr Elżbieta Włodarskaneuropsycholog
Read More
dr Dariusz Bednarczyk
dr Dariusz Bednarczykneurolog
Read More
mgr Katarzyna Zaraś
mgr Katarzyna Zaraśneurologopeda
Read More
dr Halina Rogiewicz-Jankowska
dr Halina Rogiewicz-Jankowskapsychiatra
Read More
Previous
Next

ORIGIN Polska
ul. Hajoty 49
01-821 Warszawa
tel. +48 (22) 279 49 00

Copyright 2019 | All Rights Reserved – Design By Originpolska.com

Zapisz się na Newsletter!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ORIGIN Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty grupy Origin, którym dane są poowierzone w celu obsługi i realizacji usług. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Kontakt: odo@originpolska.com. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.