Nasz zespół
jest naszym
fundamentem

Kariera w Origin Polska

Uważamy członków naszego zespołu za integralną część naszej społeczności. Origin tworzy wyjątkowe miejsca do pracy oraz do życia naszych pacjentów. Jako pracodawca kładziemy duży nacisk na tworzenie zdrowego środowiska i kultury pracy, dzięki czemu nasi pracownicy czują się spełnieni. Wszystko to wpływa na ich lepsze samopoczucie i jeszcze lepsze wykonywanie swojej pracy, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Poczuj różnicę

Każdy z członków naszego zespołu posiada pasję do pomagania oraz opieki jak nikt inny. Wybieramy osoby, które są graczami zespołowymi, świetnie współpracują z ludźmi i uwielbiają pracować w przyjemnym i satysfakcjonującym środowisku. Członkowie naszego zespołu każdego dnia starają się zmieniać życie naszych pacjentów. Nazywamy to Origin DNA ™.

Wierzymy, że inwestowanie w nasz zespół przynosi obopólną korzyść. Dzięki programom mającym pomóc umysłowi, ciału i duchowi,
nasi pracownicy mogą się rozwijać i z satysfakcją pełnić swoją rolę w zespole.

Benefity pracy w Origin Polska

Wyjątkowe środowisko pracy

Dzięki wzajemnemu wsparciu i szacunkowi, nasza jedyna w swoim rodzaju społeczność tworzy wyjątkowe miejsca pracy. Nasze motto: „każdy członek zespołu jest najważniejszy”. Poprzez nasze działania łączymy wszystkich członków zespołu i zapewniając im poczucie przynależności.

Rozwój zawodowy

Pomagamy rozwijać się naszym
pracownikom poprzez program
Akademii Origin. Wzajemnie odkrywamy swoje umiejętności i talenty, które przynoszą satysfakcję w pełnieniu swojej roli w zespole.

Dodatkowe korzyści

Naszym pracownikom zapewniamy obiady w atrakcyjnych cenach, możliwość korzystania z wszelkich urządzeń rehabilitacyjnych po godzinach pracy oraz zniżki na usługi naszych lekarzy i specjalistów.

Doświadczenie naszych pracowników

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu

Opiekun Medyczny

Fizjoterapeuta

Pielęgniarka

Neuropsycholog

Neurologopeda

Dołącz do nas!

ORIGIN Polska
ul. Hajoty 49
01-821 Warszawa
tel. +48 (22) 279 49 00

Copyright 2019 | All Rights Reserved – Projekt i wykonanie Origin Polska