Pomagamy
W jak najdłuższym byciu
aktywnym i samodzielnym

rehabilitacja, terapi i opieka Origin

Nasza misja

Origin to „źródło” koncepcji terapii, opieki i rehabilitacji potęgującej poczucie szczęśliwego życia u osoby, która musi zmierzyć się ze swoją niesprawnością, niesamodzielnością czy postępującą starością. Dlatego swoimi działaniami zmierzamy do tego, aby nasi pacjenci czuli się zadbani, bezpieczni i szczęśliwi.

Origin oznacza holistyczne podejście do opieki i terapii wyrażone w codziennych, indywidualnie dobieranych programach terapeutycznych. Istotą naszej terapii jest możliwie aktywny styl życia uzupełniony odpowiednią dietą i właściwą profesjonalną opieką. Kluczem do poprawy samopoczucia oraz utrzymania harmonii i zdrowia jest jednoczesne inspirowanie ciała, umysłu i ducha. W ten sposób pomagamy w byciu samodzielnym i aktywnym jak najdłużej.

Origin DNA

W pracy kierujemy się naszymi naczelnymi wartościami, które nazywamy Origin DNA.

Co nas wyróżnia

Profesjonalna kadra

Robotyczny sprzęt i nowatorskie metody rehabilitacji

Specjalistyczna terapia

Indywidualne podejście

Holistyczna opieka

Supernowoczesna architektura terapeutyczna

Poznaj naszą historię

Origin Polska związana jest z kanadyjską firmą Origin Active Lifestyle Communities. Twórca marki Origin i współzałożyciel ORIGIN Polska, Neil Prashad, od blisko trzydziestu lat zajmuje się projektowaniem, budową i prowadzeniem nowoczesnych ośrodków na terenie Kanady.

Oferujemy szeroki zakres usług prywatnych w dwóch głównych sektorach: Rehabilitacji i Opieki
Senioralnej, a także profilaktykę zdrowotną, adresowaną do wszystkich grup wiekowych, w ramach programu Origin ReVital.

ORIGIN Polska
ul. Hajoty 49
01-821 Warszawa
tel. +48 (22) 279 49 00

Copyright 2019 | All Rights Reserved – Projekt i wykonanie Origin Polska

Bezpłatna subskrypcja Magazynu New Life

Nowi subskrybenci otrzymują dostep do numerów archiwalnych
Magazynu New Life w wiadomości powitalnej!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ORIGIN Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty grupy Origin, którym dane są poowierzone w celu obsługi i realizacji usług. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Kontakt: odo@originpolska.com. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Rezygnacja z prenumeraty

Można zrezygnować z prenumeraty w każdej chwili zmieniając swój profil subskrybenta w otrzymanym od nas mailu z magazynem. W swoim profilu można anulować subskrypcję, bądź zmienić adres e-mail do prenumeraty.