Ważni
Są dla nas Ludzie!
To z nimi i dla nich
Tworzymy nasze
Wyjątkowe centra

Zespół Origin jest naszym fundamentem

Bliska nam jest myśl, aby być aktywnym i samodzielnym jak najdłużej.
Dlatego każdy z członków naszego zespołu dba o swoją sprawność fizyczną. Poznajcie bliżej zespół Origin i jego pasje.

Origin Polska

prezes Kristof Jacuński

Kristof Jacunski

dyrektor zarządzający

członek zarządu

Karol Bulenda

członek zarządu

dyrektor ds. rehabilitacji

dr Rafał Trąbka

dyrektor ds. rehabilitacji

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie - magister fizjoterapii. W 2017 r. w Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum uzyskał stopień doktora nauk o zdrowiu. Od kilkunastu lat czynnie uczestniczący w konferencjach i warsztatach dotyczących fizjoterapii. Ukończył liczne kursy w kraju i za granicą z zakresu fizjoterapii dotyczące metod i technik specjalnych. Kilka razy nagradzany za wystąpienia podczas konferencji w kraju i zagranicą. Zaangażowany w pracę społeczną oraz działania związane z rozwojem fizjoterapii. Od wielu lat jest członkiem Zarządu Oddziału Małopolskiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz jego wiceprezesem. Współorganizował pierwsze wybory delegatów do Krajowej Izby Fizjoterapeutów na terenie Małopolski. Od 2016 r. jest członkiem Wyższego Sądu Dyscyplinarnego w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów. Dr Rafał Trąbka od 7 grudnia 2019 r. piastuje funkcję prezesa Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Trenuje tenis, judo, piłkę nożną i boks.

Agnieszka Dodacka

Agnieszka Dodacka

dyrektor ds. projektowania

Asystentka zarządu ds. operacyjnych - Hanna Białkowska-Przybylska

Hanna Białkowska-Przybylska

asystentka zarządu

Absolwentka Politechniki Warszawskiej i Warszawskiej Szkoły Zarządzania SW. Posiada wieloletnie doświadczenie w kreowaniu przedsięwzięć biznesowych, zarządzaniu korporacyjną (lokalną) siecią sprzedaży oraz w realizowaniu projektów prospołecznych. Entuzjastka turystyki oraz prac ogródkowych. Miłośniczka rekreacyjnego pływania i narciarstwa.

Centrum origin Kraków

2

Anna Wołkowicz

Recepcja

Piotr

Piotr Niesporek

fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, ukończył studia na AWF Katowice, posiada kursy min. PNF podstawowy oraz rozwijajacy, specjalizuje się w pracy z pacjentem neurologicznym. Próbuje zrozumieć problem pacjenta, odpowiednio go zdiagnozować, aby nakierować rehabilitację na uzyskanie sprawności funkcjonalnej. Interesuje się fizjologią człowieka, w wolnych chwilach uprawia wspinaczkę sportową.

Meteusz Opiela fizjoterapeuta

Mateusz Opiela

fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu metod rehabilitacji neurofizjologicznej (PNF), terapii manualnej, masażu tkanek głębokich oraz rozluźniania mięśniowo-powięziowego. W swojej pracy stawia na dokładną diagnostykę przyczyny bólu lub dysfunkcji pacjenta. Wytrwały i konsekwentny w dążeniu do osiągnięcia ustalonych wspólnie z pacjentem celów. Na co dzień chętnie korzysta z siłowni i przejażdżek rowerowych, by dbać o kondycję fizyczną.

Aleksandra_2

Aleksandra Zemlak

fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiada 5 letnie doświadczenie w pracy głównie z pacjentami neurologicznymi oraz geriatrycznymi . Od 3 lat fizjoterapeutka uro-ginekologiczna, pracująca z kobietami w ciąży chcącymi aktywnie i bezpiecznie przygotować się do porodu.Pracuje z pacjentkami z problemem nietrzymania moczu i wszelkimi problemami okołoporodowymi i w okresie połogu Wiedza i umiejętności zdobyte na studiach oraz kursach są dla niej bazą w prowadzeniu skutecznej terapii celującej nie w objawy, a w źródło bólu. Stale pogłębia swoją wiedzę aby móc wprowadzać innowacyjne metody i skutecznie pracować z pacjentami. Prywatnie biegaczka, i osoba kochająca górskie wyprawy .

Centrum origin Otwock

Dyrektor Centrum Origin Otwock - Bożena Jedrzejczak

Bożena Jędrzejczak

dyrektor

Magister Ekonomiki i Organizacji Ochrony Zdrowia, absolwentka Wyższej szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, a następnie Akademii Finansów w Warszawie. Pielęgniarka dyplomowana, ukończyła Medyczne Studium Zawodowe Nr 1 w Krakowie. Jako pielęgniarka zdobywała doświadczenie w II Klinice Alergii i Immunologii w Krakowie i w Grupie Lux Med w Warszawie. Pracowała również kilka lat w prywatnej klinice w Londynie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz organizacją pracy w branży medycznej. Jej pasją jest poszerzanie wiedzy i umiejętności związanych z rozwojem osobistym i swoją dziedziną zawodową. Pasjonatka życia, ćwiczy na siłowni i jeździ rowerem.

Anna Traczyk

Anna Traczyk

kierownik administracji

Od 2004 roku jest związana zawodowo z branżą medyczną i opieką senioralną. Lubi wędrówki górskie i majsterkowanie

recepcjonistka

Anna Błażejczyk

kierownik recepcji

Absolwentka Politechniki Radomskiej, Wydziału Ekonomicznego o specjalności: Ekonomika i Organizacja Handlu i Usług oraz Wyższej Szkoły Menadżerskiej SIG w Warszawie o specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Lubi podrózować po świecie. Gra w siatkówkę, jeździ na rowerze i na nartach.

Michał Popiński neuropsycholog

Michał Popiński

neuropsycholog

neurologopeda

Katarzyna Zaraś

neurologopeda

Absolwentka studiów magisterskich w Akademii Pedagogiki Specjalnej (2010) oraz studiów podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (2012). Współpracowałam z fundacją Avalon, a także prowadziła zajęcia na studiach magisterskich i podyplomowych warszawskich uczelni (APS, SWPR). Stale poszerza swoją wiedzę i warsztat pracy przez uczestnictwo w kursach i konferencjach, prowadzi też szkolenia specjalistyczne dla neurologopedów. Tańczy balboa, fascynuje ją Lizbona i amerykańskie filmy z lat 40.

DanutaMatukiewicz2

Danuta A. Matukiewicz

neurologopeda

Danuta A. Matukiewicz – logopeda, neurologopedia. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku. Od 2007 r. związana z Centrum Medycznym LIM a potem z Grupą Lux Med do chwili obecnej. Prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną i neurologopedyczną u dzieci i dorosłych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała jako jako studentka neurologopedii na Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Szpitalu im. M Kopernika w Gdańsku. Przez 10lat związana z Oddziałem Rehabilitacji Neurologicznej Lux Med Tabita w Konstancinie Jeziornej, gdzie pracowała jako neurologopedia i koordynator Zespołu Logopedyczno – Psychologicznego. Przez rok w Stołecznym Centrum Opiekuńczo – Leczniczym w Warszawie jako neurologopedia i Koordynator Zespołu Terapeutycznego. Specjalizuje się w pracy z pacjentami po uszkodzeniu ośrodkowego układu nerwowego. Pracuje z pacjentami po udarach, urazach mózgowo- czaszkowych , chorobach neurodegeneracyjnych a także z pacjentami z zaburzeniami głosu.

pielęgniarka naczelna

Ewa Parol

pielęgniarka oddziałowa

Ukończyła pielęgnarstwo oraz Liceum Medyczne. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki oraz kierownika zespołu. Zawód, który wykonuje daje jej siłę, którą czerpie z miłości do drugiego człowieka. W wolnym czasie chodzi na spacery i jeździ na rowerze. Kocha zwierzęta, a najbardziej psy.

1

Paulina Zawada

koordynator opiekunów

koord. ruchu pacjentów

Klaudia Kłucińska

koordynator ruchu pacjentów

Pracuje w obsłudze klienta od 6 lat. Z Origin Polska jest związana od początku jej działalności. W czasie wolnym jeździ rowerem i celebruje czas w kuchni z przyjaciółmi.

kierownik fizjoterapii

Kamil Kozioł

kierownik fizjoterapii

Magister fizjoterapii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zawodowo związany z fizjoterapią od 2009 roku. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe (PNF podstawowy i rozwijający, IBITA Bobath, Cyriax). Trenuje kolarstwo, pływa i uprawia wspinaczkę

fizjoterapeuta

Klaudia Szymczak

fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii. W zawodzie fizjoterapeuty pracuje od ponad 5 lat głównie z pacjentami neurologicznymi oraz z bólami kręgosłupa. Ukończyła kursy: PNF, kinesiotaping (KT1 , KT2), terapia tkanek miękkich moduł 1 (dr Ciechomski), kursy masażu, wczesnej rehabilitacji po udarze. Jest w trakcie kursu terapii manualnej z igłoterapią. W czasie wolnym angażuje się charytatywnie, jeździ na rolkach i na rowerze.

DariaTober-ogidgk2lppuvto4v5zz78lx4sqefo70okpskoeh28wt

Daria Tober

fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii. Ukończyła warszawską Wyższą Szkołę Rehabilitacji. Ukończyła kursy masażu I i II stopnia: kurs IBITA Bobath, kurs PNF, Neurorozwojową diagnostykę i rehabilitację dzieci, Wczesną rehabilitację po udarze. Posiada 4-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi oraz ze starszymi dziećmi. Lubi piesze i rowerowe wędrówki po otwockich lasach.

3b

Kinga Bylina

fizjoterapeuta

Martyna_Baran 5

Martyna Baran

fizjoterapeuta

4b

Aleksandra Czarnacka

fizjoterapeuta

Jakub_Barejko

Jakub Barejko

fizjoterapeuta

Paweł_Stolarczyk

Paweł Stolarczyk

fizjoterapeuta

Dominik_Sitek

Dominik Sitek

fizjoterapeuta

Pedagog, terapeuta, gerontolog. Od 20 lat towarzyszy osobom starszym jako terapeuta. Obszary działań w zakresie terapii zajęciowej to andragogika specjalna i geriatria oraz holistyczne wspieranie rozwoju zorientowane na ruch. Ukończył wiele kursów z zakresu pedagogiki zabawy i pracy w grupie. W Niemczech ukończył kurs z gerontopsychomotoryki dotyczący metod i technik pracy z osobami z demencją. Obecnie jest doktorantem pedagogiki na Wydziale Nauk Stosowanych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Realizuje pracę badawczą pod kierunkiem prof. Adama Zycha z zakresu psychomotoryki geriatrycznej. Autor licznych artykułów z zakresu gerontopsychomotoryki. Prowadzi autorskie warsztaty z zakresu psychomotoryki pn. Ambulatorium tożsamości. W Radiu Warszawa prowadzi audycję „Dom spokojnej starości”. Na co dzień entuzjasta metody Bal-A-Vis-X, miłośnik sztuki mimu, motocyklowych wycieczek i dźwięków kalimby.

terapeuta zajęciowy

Blanka Woźniak

terapeuta zajęciowy

Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie Ukończyła Kurs dla Wolontariuszy i Opiekunów Chorych organizowany przez Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej w Otwocku, pracowała jako wolontariuszka w Otwockim PCK. Podjęła naukę w Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Otwocku na kierunku - Terapeuta Zajęciowy. Certyfikowana Specjalistka Metody Snoezelen – Sali Doświadczania Świata, które prowadzone jest przez przedstawicieli ISNA-MSE Polska - Międzynarodowych Specjalistów Snoezelen.

Dom Seniora

Katarzyna Grzegrzółka

terapeuta zajęciowy

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego na kierunku Pedagogika Specjalna Opiekuńczo – Wychowawcza I resocjalizacja oraz Medycznej Szkoły Policealnej. W zawodzie terapeuty zajęciowego pracuje ponad 5 lat, z osobami o różnych schorzeniach. Ukończyła wiele kursów związanych z pracą w zespole, komunikacją, organizacją pracy własnej oraz zdobyła doświadczenie w zarządzaniu ludźmi. Lubi pracę na rzecz drugiego człowieka, rękodzieło oraz długie spacery.

Dom Seniora

Katarzyna Turowska-Królak

terapeuta zajęciowy

Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną o kierunku Terapeuta zajęciowy, ukończyła kursy z zakresu: Terapii ręki, Komunikacji z pacjentem, Technika decoupage, Fotografika. Posiada Certyfikat Stiftelsen Silviahemmet Fundacji Królowej Szwecji ”Terapia osób z Alzheimerem I demencją”. Wykładowca Uniwersytetu III wieku, prowadzi warsztaty z zakresu arteterapii. Prywatnie lubi podróżować, poznawać nowe smaki i kultury. Lubi sztukę okresu secesji I art deco. Jej hobby to strzelectwo sportowe.

neurologopeda

Natalia Kopyść

terapeuta zajęciowy

Terapeuta ręki, prowadzi terapię w mieszkaniu treningowym. W zawodzie pracuje ponad 10 lat. Ukończyła Studia o kierunku Terapia Pedagogiczna. Absolwentka Studium Medycznego w Łukowie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu ergoterapii i oligofrenopedagogiki. Jej mottem życiowym jest chęć niesienia pomocy osobom, które potrzebują wsparcia, rozmowy, dlatego lubi zarażać ludzi dobrą energią. Uwielbia wodę, dlatego chętnie wolny czas spędza nad jeziorem lub na basenie.

Zespół kilkunastu pielęgniarek i opiekunów

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu zobacz nasze oferty pracy.

ORIGIN Polska
ul. Hajoty 49
01-821 Warszawa
tel. +48 (22) 279 49 00

Copyright 2019 | All Rights Reserved – Projekt i wykonanie Origin Polska

Bezpłatna subskrypcja Magazynu New Life

Nowi subskrybenci otrzymują dostep do numerów archiwalnych
Magazynu New Life w wiadomości powitalnej!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ORIGIN Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty grupy Origin, którym dane są poowierzone w celu obsługi i realizacji usług. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Kontakt: odo@originpolska.com. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Rezygnacja z prenumeraty

Można zrezygnować z prenumeraty w każdej chwili zmieniając swój profil subskrybenta w otrzymanym od nas mailu z magazynem. W swoim profilu można anulować subskrypcję, bądź zmienić adres e-mail do prenumeraty.