pracownia protetyczna kończyn inovamed
PONAD 100 LAT DOŚWIADCZENIA, NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE

Nowoczesne protezy kończyn od światowych dostawców

W naszych ośrodkach w Krakowie i Otwocku działa pracownia protetyczna kończyn. Odkąd w ośrodkach pojawili się pacjenci po amputacji stało się oczywiste, że również im chcemy pomagać. Zaawansowane technologicznie protezy kończyn pozwalają na powrót do aktywnego życia. 

Połączyliśmy siły z renomowaną firmą Inovamed, dostarczającą nowoczesne protezy kończyn od światowych producentów.

Dlaczego Inovamed?

 • Inovamed to połączenie ponad 100 lat tradycji i doświadczenia najlepszych zakładów protetycznych z najnowocześniejszymi światowymi technologiami. Dzięki tej synergii możliwe jest wychodzenie naprzeciw wszelkim indywidualnym potrzebom i wymaganiom klientów.
  Z założenia relacja między pracownią protetyczną, a klientem często trwa przez wiele lat i nie kończy się na etapie dopasowania i jednorazowej sprzedaży protezy. 
 • Inovamed doskonale zdaje sobie sprawę, jak wyjątkową branżą jest protetyka. Nie ma dwóch takich samych przypadków, każdy klient ma własne potrzeby i wymagania. Misją pracowni protetycznej jest zrobić wszystko, by je spełnić. Dlatego Inovamed nieprzerwanie zwiększa liczbę dostawców sprzętu oraz rozwiązań, które może zaoferować w naszych pracowniach, dobierając je zawsze pod kątem funkcjonalności.
 • Potrzeby pacjenta zawsze są na pierwszym miejscu.
 • Oferuje darmową wieloletnią gwarancję.
 • Sięga po oraz opracowuje pionierskie technologie.
 • Jako jedyna firma w Polsce prowadzi terapię deformacji ułożeniowych głowy u niemowląt z użyciem kasków korekcyjnych wykonanych metodą druku 3D. Dzięki temu kask jest lżejszy i bardziej przewiewny niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Pobranie miary odbywa się za pomocą skanu 3D głowy co daje dużą dokładność i komfort dla małego pacjenta. Niestety deformacje ułożeniowe występują u 1% nowo urodzonych dzieci.
 • Posiada doświadczenie w pracy z najmłodszymi Pacjentami nie tylko w zakresie terapii kaskowej ale również protezowanie od pierwszych miesięcy życia.
 • Korzystama z nowoczesnych technologii takich jak skan oraz druk 3D aby zapewnić pacjentom zaopatrzenie najwyższej jakości.
 • Dzięki stosowaniu komponentów rożnych producentów (Ottobock, Ossur, Proteor, Steeper, Fillauer, Blatchford, Glaze Prosthetics, Neuhoff) dostarczamy naszym Pacjentom zaopatrzenie ortopedyczne jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb i możliwości.
 • Posiada zespół wysokokwalifikowanych specjalistów – połączenie wieloletniego doświadczenia, wysokich kwalifikacji, pasji oraz ciągłego dążenia do poszerzania swojej wiedzy oraz stosowania nowoczesnych technologii w celu zapewnienia Pacjentom najwyższego komfortu i jakości zaopatrzenia przez nas oferowanego

 Nie zwlekaj z umówieniem wizyty w pracowni protetycznej i już dziś skontaktuj się:

KRAKÓW tel. 12 202 08 32 lub wyślij zgłoszenie na adres e-mail: recepcja@originkrakow.pl

OTWOCK tel. 22 102 60 80 lub wyślij zgłoszenie na adres e-mail: dokotwock@originpolska.com

 

Centrum Origin Otwock
ul. Bernardyńska 13-15
05-400 Otwock

Centrum Origin Kraków
ul. Osiedle Młodości 10
31-908 Kraków – Nowa Huta

Copyright 2019 | All Rights Reserved
Projekt i wykonanie Origin Polska