Dołącz do zespołu PIELĘGNIAREK Origin

Oferta współpracy dotyczy:
Centrum Origin Otwock
Centrum Origin Kraków

W trosce o zdrowie pacjentów podmiot leczniczy Centrum Origin pilnie zatrudni Pielęgniarki.Uważamy członków naszego zespołu za integralną część naszej społeczności. Świadcząc usługi naszym pacjentom dbamy o holistyczne podejście do człowieka. Jeśli Twoją pasją jest praca z ludźmi, którym chcesz pomagać w byciu aktywnym i sprawnym jak najdłużej, dołącz do naszego zespołu.

Jako Pielęgniarka będziesz przede wszystkim:

– monitorować stan zdrowia naszych pacjentów,– wykonywać zlecenia lekarskie z należytą uwagą i starannością– wykonywać czynności pielęgnacyjne i higieniczne – nadzorować pracę opiekunów– aktywizować naszych pacjentów do samodzielności– dbać o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentówCzego oczekujemy?

– wykształcenia kierunkowego– wysokiej kultury osobistej– otwartości i komunikatywności– empatycznego podejścia do pacjenta– umiejętności pracy w zespole – dobrej organizacji pracy własnejW naszym Centrum czeka na Ciebie, m.in.:– rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb– atrakcyjne wynagrodzenie– możliwość korzystania z naszych urządzeń rehabilitacyjnych po godzinach pracy– praca w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocyWymiar czasu pracy, rodzaj umowy wg oczekiwań kandydata, warunki finansowe do uzgodnienia.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie C.V. na e-mail: rekrutacja@originpolska.com

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zgodnie z art. 13 ust. 1–2 oraz art. 14 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.
oraz  Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 ze zm.).
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że: Administratorem Danych Osobowych jest LNA Santé Origin Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Puławska 2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko na potrzeby powyższej rekrutacji. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo do wglądu, aktualizowania, poprawiania i usuwania swoich danych, a ich podanie Administratorowi jest dobrowolne.

Origin DNA

W pracy kierujemy się naszymi naczelnymi wartościami, które nazywamy Origin DNA.

Co nas wyróżnia

Profesjonalna kadra

Robotyczny sprzęt i nowatorskie metody rehabilitacji

Specjalistyczna terapia

Indywidualne podejście

Holistyczna opieka

Supernowoczesna architektura terapeutyczna

Centrum Origin Otwock
ul. Bernardyńska 13-15
05-400 Otwock

Centrum Origin Kraków
ul. Osiedle Młodości 10
31-908 Kraków – Nowa Huta

Copyright 2019 | All Rights Reserved
Projekt i wykonanie Origin Polska