REO-AMBULATOR
Robotyczna reEdukacja chodu

Zrobotyzowana platforma treningowa z modułem wirtualnej rzeczywistości

Reo-Ambulator łączy innowacyjną zrobotyzowaną platformę treningową z inżynierią neurorehabilitacyjną. Dzięki innowacyjnej technologii urządzenie oferuje najbardziej zaawansowane rozwiązania w dziedzinie rehabilitacji.

Poprzez symulację prawidłowego wzorca chodu, robot pobudza mechanizm neuroplastyczności układu nerwowego, w celu stymulacji  nowych połączeń nerwowych w miejsce uszkodzonych w wyniku urazu lub choroby.

Rehabilitacja z wykorzystaniem Reo-Ambulatora umożliwia i przyspiesza przywracanie umiejętności chodu, utrzymywanie równowagi oraz koordynację ruchową u pacjentów cierpiących z powodu zaburzeń neurologicznych i urazów ortopedycznych.

Wskazania

  • Osoby wymagające poprawy stabilności i równowagi w pozycji pionowej oraz podczas chodzenia
  • Korygowanie chodu na podstawie komputerowej analizy chodu
  • Diagnostyka sprawności mięśni nóg w trakcie terapii z możliwością wyznaczania celu
  • Przywracanie sprawności ruchowej

 
Dostępność

  • Centrum Origin Otwock
  • Centrum Origin Kraków
 

Wymagania

  • Wzrost pacjenta minimum 120 cm
 

CENNIK

 
Nie zwlekaj z rejestracją i już dziś skontaktuj się z nami celem umówienia wizyty konsultacyjnej i zaplanowania terapii.

Zadzwoń pod numer telefonu:

22 102 60 80 lub wyślij zgłoszenie na adres e-mail: doktwock@originpolska.com

12 202 08 32 lub wyślij zgłoszenie na adres e-mail: recepcja@originkrakow.pl

 

ORIGIN Polska
ul. Hajoty 49
01-821 Warszawa
tel. +48 (22) 279 49 00

Copyright 2019 | All Rights Reserved – Projekt i wykonanie Origin Polska

Bezpłatna subskrypcja Magazynu New Life

Nowi subskrybenci otrzymują dostep do numerów archiwalnych
Magazynu New Life w wiadomości powitalnej!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ORIGIN Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty grupy Origin, którym dane są poowierzone w celu obsługi i realizacji usług. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Kontakt: odo@originpolska.com. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Rezygnacja z prenumeraty

Można zrezygnować z prenumeraty w każdej chwili zmieniając swój profil subskrybenta w otrzymanym od nas mailu z magazynem. W swoim profilu można anulować subskrypcję, bądź zmienić adres e-mail do prenumeraty.