SCHODY DST

Schody DST (Dynamiczne Schody terapeutyczne) są stosowane w rehabilitacji pacjentów na każdym etapie leczenia i pozwalają na stopniowanie trudności, poprzez regulowanie wysokości schodów w przedziale 0-16,5 cm, w celu dostosowana do możliwości pacjenta. Automatyzacja, stabilna konstrukcja i prosta obsługa zapewniają komfort zarówno pacjenta, jak i terapeuty.

Rehabilitacja po udarze -reedukacja chodu - schody DST

Zastosowanie

  • Ortopedia
  • Neurologia
  • Pediatria
  • Geriatria

Oprogramowanie DST System umożliwia archiwizację danych pacjentów oraz monitorowanie postępów terapii, a co za tym idzie, motywuje pacjenta do aktywności podczas trwania terapii.

Czynnik DST to uniwersalny i obiektywny parametr generowany przez DST System, przekazujący dokładne informacje odnośnie aktualnych zdolności pacjenta do pokonywania schodów na odpowiedniej wysokości. Czynnik DST pozwala prognozować postępy pacjenta, zapewnia szybką ocenę jego aktualnego stanu i poziomu aktywności, wpływa na pacjenta motywująco. Ułatwia też komunikację zespołu medycznego.

Umiejętność chodzenia po schodach jest kolejnym etapem rehabilitacji pacjentów, których zdolność poruszania została utracona lub upośledzona w konsekwencji urazów lub schorzeń.

Dostępność

  • Centrum Origin Kraków
 
 
Nie zwlekaj z rejestracją i już dziś skontaktuj się z nami celem umówienia wizyty konsultacyjnej i zaplanowania terapii.

Zadzwoń pod numer telefonu:

22 102 60 80 lub wyślij zgłoszenie na adres e-mail: doktwock@originpolska.com

12 202 08 32 lub wyślij zgłoszenie na adres e-mail: recepcja@originkrakow.pl

 

Centrum Origin Otwock
ul. Bernardyńska 13-15
05-400 Otwock

Centrum Origin Kraków
ul. Osiedle Młodości 10
31-908 Kraków – Nowa Huta

Copyright 2019 | All Rights Reserved
Projekt i wykonanie Origin Polska