ANKIETA PACJENTA

obsługa klienta

Ankieta Pacjenta
Aby otrzymać ofertę prosimy wypełnić formularz lub dzwonić 797-606-112

Cena usług nie obejmuje kosztów leków i materiałów innych niż podstawowe, badań diagnostyczno laboratoryjnych, konsultacji specjalistycznych wykonywanych poza Centrum oraz transportu medycznego.

Wypełnienie Ankiety stanowi nie jest zobowiązaniem do skorzstania z oferty, natomiast umożliwi przedstawienie wstępnej oferty, obejmującej zakres i cenę  indywidualnego programu rehabilitacji stacjonarnej.

Jeśli to możliwe, prosimy o przesłanie kopii dokumentacji medycznej na adres info@originpolska.com – pozwoli to na lepszą ocenę stanu i potrzeb Pacjenta.

Świadczenie usług medycznych przez Centrum Origin Otwock i Centrum Origin Kraków nie jest finansowane przez NFZ.,

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ORIGIN Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są pracownicy administratora oraz podmioty grupy Origin, którym dane są poowierzone w celu obsługi i realizacji usług. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Kontakt: odo@originpolska.com. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Centrum Origin Otwock
ul. Bernardyńska 13-15
05-400 Otwock

Centrum Origin Kraków
ul. Osiedle Młodości 10
31-908 Kraków – Nowa Huta

Copyright 2019 | All Rights Reserved
Projekt i wykonanie Origin Polska